Мова Інтерфейсу
Купівля онлайн
Карта маршрутів Розклад Чартер
Обери свій стиль
Партнери Стати учасником Новини Меридіан Меридіан Сервіс Центр Програма "Меридіан - MasterCard" Калькулятор миль
Сервіс на борту
Вантажні перевезення Корпоративні клієнти Для агентів Митниця і імміграційна форма Наземне обслуговування
FAQ
Інформація про Візи Iнформація про країни Важливо знати Авіаційна безпека
Парк ПС
Новини Преса про нас Тендер Вакансії Журнал "Меридіан" Фотогалерея
Політика обслуговування
Підтримка та турбота Офіс у Києві – Підтримка 365 днів Відділ Взаємовідносин з клієнтами Ваші запитання Зворотній зв'язок
Представництва
Регіон:
Усі регіони
Купівля онлайн Карта маршрутів Як дістатися до аеропорту - міста Інформація про візи Правила перевезень пасажирiв та багажу (нова редакція) Розклад Для агентів Послуги онлайн Авіаційна безпека Норми безкоштовного перевезення багажу Програма Меридіан Пошук багажу он-лайн
* будь-ласка, внесіть 11 цифр Вашого 12-тизначного номеру, виключаючи останню.

PIN код:
Тип звіту:

Введіть номер авіанакладної
Залиште нам повідомлення, обравши відповідну тему:
Код

Aerosvit Airlines
|
Про нас

24.05.2008 | 16:08 На низці внутрішніх напрямків "АероСвіт" продає квитки за соціальними цінами

24 травня 2008 р.

 

Авіакомпанія "АероСвіт - Українські авіалінії" з 24 травня розпочала продаж квитків за соціально орієнтованими цінами на польоти між Києвом і трьома містами України - Сімферополем, Львовом та Одесою. Знижені ціни уведено на перевезення в період від 14 липня до 14 вересня.

Нинішня акція авіакомпанії є продовження практики продажу частини квитків за низькими соціальними цінами, що застосовується  "АероСвітом" з листопада 2006 р.

На польоти до/із Сімферополя, Львова й Одеси, уведено три рівні знижених цін (на додаток до звичайних розцінок), до яких уже включено всі такси, податки та збори.

Перший рівень цін на польоти у всіх трьох напрямках:

·        в один бік - від 50 до 60 грн. (залежно від ставок зборів в аеропорті вильоту),

·        в обидва боки - до 105 грн.

Другий рівень:

·        в один бік - від 165 до 180 грн.,

·        в обидва боки - від 335 до 350 грн.

Третій рівень:

·        в один бік - від 225 до 235 грн. ,

·        в обидва боки - від 430 до 450 грн.

Квитки за зниженими цінами можна придбати як на сайті авіакомпанії, так і в  агентствах із продажу авіаперевезень.

Вартість перельоту відповідно до запиту пасажира буде визначати автоматизована система управління завантаженістю рейсу. Після того, як на рейсі буде вичерпано квоту на квитки за найнижчими цінами, система запропонує пасажирові наступний рівень цін.

Разом з тим, придбати дешеві квитки можна лише на деякі з рейсів у зазначені міста:

·        до Сімферополя - на один з п'яти рейсів на день (на рейси VV21 і VV26 – у всі дні тижня, у суботу - додатково на рейси VV27, VV30);

·        до Одеси - на один із трьох щоденних рейсів (VV07, VV08) в усі дні тижня крім суботи,

·        до Львова - на один із двох щоденних рейсів (VV83, VV86) в усі дні тижня крім суботи.

Таким чином, акція "АероСвіту" розрахована на тих пасажирів, для яких головним пріоритетом є невисока ціна авіаквитка.

У той же час вони не можуть скористатися важливою перевагою, передбаченою розкладом польотів "АероСвіту", - можливістю обрати найбільш зручний рейс із усіх щоденних польотів, запропонованих перевізником.

Окрім цього, розробляється і буде введена шкала знижених тарифів на польоти й за іншими маршрутами "АероСвіту" в межах України.

 

 




12.12.2008 | 12:32

Ситуація у таїланді залишається сприятливою для туризму

Авіакомпанія «АероСвіт» – Українські авіалінії» посилаючись на своє представництво у Королівстві Таїланд повідомляє, що ситуація для перебування туристів у Таїланді залишається стабільною.    Цю інформацію також підтвердило Міністерство Закордонних Справ України, яке обновило на своєму веб-сайті рекомендації для громадян України, що планують відвідати Королівство Таїланд.
26.11.2008 | 15:10

Нові можливості контакт-центру.

Шановні пасажири! Авіакомпанія «Aеросвіт» Українські Авіалінії інформує Вас про нові можливості контакт-центру.
24.11.2008 | 10:53

Кадрові зміни в ЗАТ "Авікомпанія "АЕРОСВІТ"

Лідер вітчизняного ринку авіаперевезень - ЗАТ "Авіакомпанія "АЕРОСВІТ" - повідомляє про зміни свого керівного складу.

11.07.2008 | 17:05

Рейсами "АероСвіту" скористалися президенти Угорщини й Мальти

Послугами української авіакомпанії "АероСвіт" скористалися президенти відразу двох країн - Угорщини й Мальти. Голови обох держав відвідали Україну з офіційними візитами.
26.06.2008 | 17:01

"АероСвіт" підвищив інтенсивність польотів до Криму, Німеччини, Єгипту й Росії

   1     2    3    4    5    6    7    8    9    10    >

Розширений пошук
Номер телефону вказуйте у мiжнародному форматi. Наприклад +380XXYYYYYYY
Для того щоб видалити номер з бази пiдписки введiть його повторно
© 2006 Авіакомпанія Аеросвіт
© 2006 Розроблено NewAgeLab NewAgeLab
 
Місто: